Savitar ma już rok!

Tak jest, dzisiaj mija równo rok odkąd zacząłem przygody Vrago, Lazarusa i pozostałych postaci, które zgarnęli po drodze.

Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony tym rokiem. Przygodę z OddFables rozpocząłem w 2016 roku i po pierwszym półroczu nie wróżyłem sobie spektakularnych osiągnięć. Gdy napisałem pierwszą część „Broni jedynej w swoim rodzaju”, bałem się, że na tym zakończę przygodę z Savitarem. Dziś mam za sobą 13 opowiadań i uniwersum (choć w przypadku Savitar raczej powinno być uniwersa), które chcę dalej rozwijać.

Każdy kto mnie zna, wie, że bardzo krytycznie podchodzę do swojej twórczości i zawsze oczekuję od siebie więcej niż faktycznie zrobiłem. Zawsze “mogło być lepiej”. Mimo tego, uważam ubiegły rok za najlepszy w mojej pisarskiej, z braku lepszego słowa, karierze.

Zabawę w pisanie opowiadań zacząłem już we wczesnej młodości, ale nigdy jakoś nie polubiłem swoich postaci, zawsze wydawały mi się sztuczne i odpychające, więc każdy tekst lądował w koszu. Obsada Savitar to zmieniła. Pierwszy raz mam postacie, które bardzo lubię i nie chcę się ich pozbyć przy pierwszej lepszej okazji.

Wciąż uważam, że jeszcze daleka droga przede mną, ale Savitar z luźnego eksperymentu, stał się czymś ważnym w moim życiu. Wiele się nauczyłem na temat tego co mnie bawi w pisaniu, a czego powinienem unikać, ale, co najważniejsze, Savitar potwierdził, że pisanie opowiadań, dostarczanie innym nowych historii jest tym co chciałbym dalej w życiu robić.

Na sam koniec chciałbym serdecznie Wam podziękować za to, że towarzyszyliście mi, Vrago i Lazarusowi przez ten rok! Każdy Wasz komentarz, udostępnienie czy polubienie to dla mnie dodatkowy napęd do kolejnych tekstów. Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej i kolejne opowiadania przypadną Wam jeszcze bardziej do gustu. Mam też jeszcze jeden, większy pomysł odnośnie Savitar, ale dam Wam znać jak będę miał już konkrety 😉

Do przeczytania!

4 myśli na temat “Savitar ma już rok!

  1. Dzięki 😀

   Kluseczka nie przeszkadza w pisaniu ani trochę, choć przyznam, że chciałbym znowu pisać dla niej też. Mam parę pomysłów na kolejne bajki, może w tym roku pójdzie do przodu.

   Ogólnie chciałbym jak najwięcej pisać, bo mimo dziur w warsztacie potwornie mnie cieszy tworzenie nowych historii 😀

    1. Chciałbym, choć bajki pisze się ciężej niż takiego Savitara, bo trzeba brać pod uwagę, że są zaadresowane do młodszego odbiorcy.

     Mam parę pomysłów i jak pisałem wcześniej, może uda się je zrealizować 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *